Basketbalista Jan Veselý pomohl devíti body ukončit sérii porážek Washingtonu v NBA, která trvala šest zápasů. Wizards v sobotu zvítězili na domácí palubovce nad Clevelandem 101:98, stále však jsou druhým nejhorším týmem ligy.

Veselý po několika nepovedených zápasech dal o sobě vědět, během odehraných 22 minut dal devět bodů, pětkrát doskočil míč a povedly se mu dva bloky. Blýskl se i vydařenou smečí při rychlém protiútoku ve druhé čtvrtině.

Z jeho spoluhráčů se sobotní večer nejvíce vydařil Jordanu Crawfordovi, jenž táhl Washington za výhrou 31 body a byl také klíčovou postavou série domácích, po níž ve čtvrté čtvrtině získali desetibodový náskok (96:86).

Cleveland se v závěru ještě nadechl k náporu. Washington se tak mohl radovat až poté, co Anthony Parker v posledních vteřinách minul trojku. "Hrozně moc jsme konečně chtěli vyhrát, ale čas šel pořád tak pomalu," řekl po nervózním závěru Crawford.