Čtyři výhry v Premier League za sebou dodaly fotbalistům Arsenalu sebevědomí. Zvláště poslední dva tříbodové zisky v těžkých zápasech proti Tottenhamu a Liverpoolu je přesvědčily, že ještě mohou stíhat v tabulce třetí Tottenham, na nějž Arsenal ztrácí čtyři body, a také „Kanonýři“ ještě nevzdávají katastrofálně rozehrané osmifinále proti AC Milán, kde se budou snažit smazat manko 0:4.

„Vždycky jsem říkal, že naším cílem pro tuto sezonu je umístění mezi prvními čtyřmi. Matematicky to možné je, ale pojďme zápas od zápasu a pak uvidíme,“ řekl manažer Arsenalu Arséne Wenger ke stíhání Tottenhamu.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se