Čtyři výhry v Premier League za sebou dodaly fotbalistům Arsenalu sebevědomí. Zvláště poslední dva tříbodové zisky v těžkých zápasech proti Tottenhamu a Liverpoolu je přesvědčily, že ještě mohou stíhat v tabulce třetí Tottenham, na nějž Arsenal ztrácí čtyři body, a také „Kanonýři“ ještě nevzdávají katastrofálně rozehrané osmifinále proti AC Milán, kde se budou snažit smazat manko 0:4.
„Vždycky jsem říkal, že naším cílem pro tuto sezonu je umístění mezi prvními čtyřmi. Matematicky to možné je, ale pojďme zápas od zápasu a pak uvidíme,“ řekl manažer Arsenalu Arséne Wenger ke stíhání Tottenhamu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





