Už ve 13. minutě prohrávala Sparta s Plzní v sobotu na svém stadionu 0:2. V čem vidíte hlavní příčinu tohoto přímo šokujícího stavu?
Úvodní gól jsme inkasovali hned z prvního útoku soupeře po velké chybě obrany a před druhým úderem nedokázali naši zadáci správně reagovat už na situaci před Daridovým centrem, ani potom v trestném území. Od nejmenšího hráče Plzně bychom góly hlavou dostávat neměli.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se