Už ve 13. minutě prohrávala Sparta s Plzní v sobotu na svém stadionu 0:2. V čem vidíte hlavní příčinu tohoto přímo šokujícího stavu?
Úvodní gól jsme inkasovali hned z prvního útoku soupeře po velké chybě obrany a před druhým úderem nedokázali naši zadáci správně reagovat už na situaci před Daridovým centrem, ani potom v trestném území. Od nejmenšího hráče Plzně bychom góly hlavou dostávat neměli.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












