Na atletické halové mistrovství světa, které se koná ode dneška do neděle v Istanbulu, se vydala i česká výprava. Čtyři muži a pět žen bude startovat v soutěžích jednotlivců a další čtyři čtvrtkaři pak ve štafetě.
„Uspokojí nás každá finálová účast, a kdyby se povedla medaile, bylo by to skvělé,“ zdůraznil šéftrenér Tomáš Dvořák hned v úvodu rozhovoru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





