Obhájce titulu Manchester United díky domácímu vítězství 2:0 nad West Bromwichem vystřídal v čele anglické fotbalové ligy městského rivala City, který překvapivě prohrál 0:1 na hřišti nováčka Swansea. Svěřenci trenéra Alexe Fergusona aspoň částečně napravili čtvrteční porážku 2:3 s Bilbaem v úvodním osmifinále Evropské ligy.

Obě branky "Rudých ďáblů", kteří v Premier League zvítězili posedmé z posledních osmi zápasů, dal jejich nejlepší střelec Wayne Rooney. Anglický reprezentant se poprvé trefil v 35. minutě a dvacet minut před koncem pojistil vedení z penalty. Rooney zaokrouhlil svou bilanci na dvacet ligových gólů.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se