Slovenský Poprad se brání odchodu Kontinentální hokejové ligy z města poté, co šéf ruské soutěže Alexandr Medveděv v pondělí prohlásil, že se klub HC Lev bude stěhovat do Prahy. Tam sice nikdo tuhle informaci v plném znění nepotvrdil, ale zdá se to být velmi pravděpodobné.

Vedení Poradu už hledá jinou cestu, jak soutěž ve městě zachovat. "HK Poprad, město i dosavadní vedení klubu podají přihlášku pro vstup do Kontinentální hokejové ligy. K tomu potřebujeme 10 milionů eur a pracujeme na tom, abychom peníze sehnali. Budeme o soutěž bojovat," řekl v televizním zpravodajství primátor města Anton Danko.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se