Fotbalisté Sparty díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase zvítězili nad Baníkem Ostrava 2:0 a udrželi se tak i po 21. kole v čele prvoligové tabulky. Jejich góly vstřelili Přikryl a Kweuke, ale po utkání se trenéři obou mužstev shodli v názoru, že největší zásluhu na tomto výsledku má krajní záložník Letenských Krejčí.
Trenér hostí Pavel Malura přiznal, že s bodovým ziskem příliš nepočítali, ale zároveň věří, že ani ostatní sestupem ohrožená mužstva se proti Spartě bodově neprosadí. „Naším cílem bylo zpevnit defenzívu a zužitkovat některý z brejků. V prvním poločase se nám dařilo útočné akce soupeře eliminovat, ale v útočné fázi se nám nedařilo. Přitom jsme věděli, že bez vstřeleného gólu nemůžeme myslet na dobrý výsledek,“ vrátil se k úvodním 45 minutám.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










