Šárka Záhrobská prožila nejhorší sezonu za deset let svého působení ve Světovém poháru. Získala pouze 75 bodů. Jejím nejlepším výsledkem bylo 13. místo v úvodním slalomu v Aspenu. Teď je jasné, jak se z výsledků poučila. Po dvou letech se rozchází s trenérem Pavlem Šťastným.

Smlouvu s koučem, který přivedl sjezdařku Olgu Charvátovou k bronzové medaili na olympiádě v Sarajevu, už neprodlouží.

"Jméno nového trenéra není známo, ale protože Šárka plánuje závodit ještě tři sezony až do mistrovství světa v roce 2015, je a bude jeho výběru věnována mimořádná pozornost," řekl Karel Tejkal, mluvčí zastupující agentury Česká sportovní. Ta zůstává i nadále marketingovou agenturou lyžařky. "Máme smlouvu až do olympijských her v Soči," řekl Tejkal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se