Šance, že se Slavia a Karlovy Vary domohou svých nároků za zrušený ročník hokejové Ligy mistrů, které oba kluby vyčíslily na 300 tisíc eur (7,38 milionu korun), mizí. Oba celky čekaly, jak dopadne spor Bernu s Mezinárodní hokejovou federací (IIHF), a rozhodnutí švýcarského soudu je nepotěšilo.

IIHF nemusí platit nic. České kluby tak mohou zatím jen trvat na svém stanovisku - neúčastnit se žádné další případné soutěže pod hlavičkou federace.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se