Šance, že se Slavia a Karlovy Vary domohou svých nároků za zrušený ročník hokejové Ligy mistrů, které oba kluby vyčíslily na 300 tisíc eur (7,38 milionu korun), mizí. Oba celky čekaly, jak dopadne spor Bernu s Mezinárodní hokejovou federací (IIHF), a rozhodnutí švýcarského soudu je nepotěšilo.
IIHF nemusí platit nic. České kluby tak mohou zatím jen trvat na svém stanovisku - neúčastnit se žádné další případné soutěže pod hlavičkou federace.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







