Tomáš Kraus se těch závodů nemohl dočkat. "Je to trať, na které jsem začínal, takže se na ni těším. Navíc je to první možnost, kdy se můžu představit v Čechách. Kdybych tu možnost neměl, byla by to docela smutná sezona," pravil ještě před závodem FIS ve Špindlerově Mlýně, který byl generálkou na mezinárodní mistrovství republiky ve skiksosu. A on vyhrál obojí.
S pokorou sobě vlastní pochválil konkurenci. "Domácí šampionát je vždy strašně těžký, všichni chtějí vyhrát a porazit mě," komentoval vítěz sobotní vrchol domácí sezony. "Letos tu navíc byli i zahraniční závodníci, díky čemuž to byla ještě větší zábava."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





