Tomáš Kraus se těch závodů nemohl dočkat. "Je to trať, na které jsem začínal, takže se na ni těším. Navíc je to první možnost, kdy se  můžu představit v Čechách. Kdybych tu možnost neměl, byla by to docela smutná sezona," pravil ještě před závodem FIS ve Špindlerově Mlýně, který byl generálkou na mezinárodní mistrovství republiky ve skiksosu. A on vyhrál obojí. 

S pokorou sobě vlastní pochválil konkurenci. "Domácí šampionát je vždy strašně těžký, všichni chtějí vyhrát a porazit mě," komentoval vítěz sobotní vrchol domácí sezony. "Letos tu navíc byli i zahraniční závodníci, díky čemuž to byla ještě větší zábava."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se