Na základě loňských výsledků je už jasné, že Česká republika bude mít na olympijských hrách v silničním cyklistickém závodě dva zástupce. Jejich jména budou známa až koncem května, ale okruh nejvážnějších kandidátů se podle viceprezidenta svazu Jozefa Regece zužuje.

Jste se dvěma místy na olympiádě spokojený?
Na posledních olympiádách jsme měli většinou tři zástupce, ale umístění na světovém žebříčku je nekompromisní realita, kterou musíme respektovat.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se