Na základě loňských výsledků je už jasné, že Česká republika bude mít na olympijských hrách v silničním cyklistickém závodě dva zástupce. Jejich jména budou známa až koncem května, ale okruh nejvážnějších kandidátů se podle viceprezidenta svazu Jozefa Regece zužuje.
Jste se dvěma místy na olympiádě spokojený?
Na posledních olympiádách jsme měli většinou tři zástupce, ale umístění na světovém žebříčku je nekompromisní realita, kterou musíme respektovat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







