Jedna výhra dělí světovou jedničku Novaka Djokoviče od obhajoby titulu na tenisovém turnaji v Miami. Srbský favorit v pátečním semifinále vyhrál nad Argentincem Juan Mónakem 6:0, 7:6 a ve finále ho čeká čtvrtý nasazený Brit Andy Murray.
"Stejně jako ve čtvrtfinále jsou výborně začal a hrál agresivně, ale pak jsem nebyl schopný zápas ukončit. Bylo to podobné jako zápas s Ferrerem," komentoval Djokovič vítězství nad Mónakem, kterého zdolal i v pátém vzájemném utkání v kariéře.- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




