Jedna výhra dělí světovou jedničku Novaka Djokoviče od obhajoby titulu na tenisovém turnaji v Miami. Srbský favorit v pátečním semifinále vyhrál nad Argentincem Juan Mónakem 6:0, 7:6 a ve finále ho čeká čtvrtý nasazený Brit Andy Murray.

"Stejně jako ve čtvrtfinále jsou výborně začal a hrál agresivně, ale pak jsem nebyl schopný zápas ukončit. Bylo to podobné jako zápas s Ferrerem," komentoval Djokovič vítězství nad Mónakem, kterého zdolal i v pátém vzájemném utkání v kariéře.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se