První ligová ztráta na domácím stadionu přišla pro Manchester City v hodně nevhodnou dobu. V bojích o titul totiž osm kol před koncem Premier League ztráceli na městského rivala United tři body. Po remíze se Sunderlandem to jsou sice jen dva, ale jejich konkurent má utkání k dobru na půdě zachraňujícího se Blackburnu.
A za bodovou dělbu mohou být Citizens ještě rádi, neboť ještě pět minut před koncem prohrávali 1:3. Poté ale slepené branky Balotelliho a Kolarova znamenaly vyrovnání. V šestiminutovém nastavení pak svého soupeře drtili, avšak vítězný gól se jim vstřelit nepodařilo.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.







