Fotbalisté Bohemians 1905 navázali na sérii propadů a po porážce 0:2 od pražské Dukly se jim v boji o záchranu prvoligové legitimace opět přitížilo. Je až udivující, že klokani čekají na výhru už 15 kol a v osmi jarních střetnutích vybojovali jediný bod.
Hodně kritický byl na adresu svých svěřenců po porážce na Julisce trenér Jozef Weber. "V první půli jsme nevystřelili na branku Dukly. Bylo to jen čekání na inkasovaný gól a tak se fotbal hrát nedá. Zbytečně jsme ztráceli spoustu míčů a nedokázali jsme zvednout hlavu. Je vůbec otázka, zda do první ligy patříme. Někteří naši hráči potřebnou kvalitu nemají," zdůraznil kouč.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










