Nemá to vůbec jednoduché. Už třeba kvůli antidopingovým testům. "Beru deset až patnáct tablet denně," prozradil Gennaro Gattuso po vítězném zápase AC Milán ve 32. kole italské fotbalové ligy. Jeho návrat na trávník po sedmiměsíční přestávce je vítězstvím medicíny i hráčovy vůle. Vždyť mu prorokovali, že možná nebude vidět na jedno oko.
"Moje žena mi musí připomínat, abych si léky vzal, protože na ně zapomínám," utahoval si sám ze sebe čtyřiatřicetiletý fotbalista. Pak zvážněl: "Jsem napumpovaný kortizonem a není to moc dobré. Ale dělám to z lásky k fotbalu. To, že jsem nastoupil proti Chievu, je zázrak."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










