Ačkoliv mají nejproduktivnější útok ligy a stále ještě jsou nejlepším týmem na jaře, nedokázali fotbalisté Plzně vstřelit branku poslednímu Žižkovu, a nevyužili tak včerejšího zaváhání Sparty. Po remíze 0:0 na Žižkově na ni ztrácí čtyři body.

„Naše finální fáze byla velice špatná, pořádně jsme netrefili bránu,“ řekl trenér Plzně Pavel Vrba. „Počítali jsme, že si odsud odvezeme tři body, ale nasazení a důraz v koncovce tomu neodpovídal,“ přidal se plzeňský kapitán Pavel Horváth.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se