Nový trenér Baníku Ostrava Radoslav Látal ze tří záchranářských zápasů vytěžil s týmem tři body. Rozlícený z prohry v dohrávce pětadvacátého kola Gambrinus ligy proti Slovanu Liberec 1:3 musel krotit i sám sebe. Na hněv není čas. "Teď už je to za námi, máme před sebou další důležitý zápas na Dukle," uvedl dvaačtyřicetiletý kouč, jenž veze svůj výběr v pátek do Prahy.

Ještě dva dny po prohraném zápase s Libercem bylo znát, že ostravského trenéra Radoslava Látala přístup jeho hráčů zklamal. "Byl jsem naštvaný. Nebyla tam vůle po vítězství," zopakoval a bylo cítit, že hořkost v něm přetrvala. "Aby to odevzdali a odchodili, když se bojuje o záchranu, to se prostě nesmí stávat. Zklamalo mě to, přestali se bít o výsledek," dodal.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se