Fotbalisté Dortmundu obhájili bundesligový titul. Po výhře 2:0 nad Mönchengladbachem si dvě kola před koncem soutěže udrželi v čele tabulky nedostižný osmibodový náskok před druhým Bayernem Mnichov. Německým mistrem se Borussia stala poosmé, z toho popáté za posledních dvacet let.
Svěřenci trenéra Jürgena Kloppa neprohráli v domácí lize už rekordních 26 zápasů v řadě a stejně jako před rokem slaví po 32. kole. Mohou ještě dosáhnout na domácí double, protože s Bayernem se 12. května utkají o vítězství v Německém poháru.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








