Fotbalisté Dortmundu obhájili bundesligový titul. Po výhře 2:0 nad Mönchengladbachem si dvě kola před koncem soutěže udrželi v čele tabulky nedostižný osmibodový náskok před druhým Bayernem Mnichov. Německým mistrem se Borussia stala poosmé, z toho popáté za posledních dvacet let.

Svěřenci trenéra Jürgena Kloppa neprohráli v domácí lize už rekordních 26 zápasů v řadě a stejně jako před rokem slaví po 32. kole. Mohou ještě dosáhnout na domácí double, protože s Bayernem se 12. května utkají o vítězství v Německém poháru.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se