Na podzim suverénní Sparta na jaře ztratila body už v šestém z deseti zápasů a třetí Plzeň je za ní už jen o bod zpět. V nedělním večerním zápase se jako klíčový okamžik ukázalo být vyloučení Manuela Pamiče za bezbrankového stavu.

V diskusi nad tím, jestli ztráta bodů v Mladé Boleslavi bude pro Spartu klíčová v jejím úsilí získat mistrovský titul, je dobré se vrátit přesně o dva měsíce zpátky. V 18. kole, 22. února, utrpěli Pražané první bodovou ztrátu na hřištích soupeře porážkou 0:1 v Hradci Králové. Za bezbrankového stavu tam byl vyloučen Vlastimil Vidlička.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se