Na podzim suverénní Sparta na jaře ztratila body už v šestém z deseti zápasů a třetí Plzeň je za ní už jen o bod zpět. V nedělním večerním zápase se jako klíčový okamžik ukázalo být vyloučení Manuela Pamiče za bezbrankového stavu.
V diskusi nad tím, jestli ztráta bodů v Mladé Boleslavi bude pro Spartu klíčová v jejím úsilí získat mistrovský titul, je dobré se vrátit přesně o dva měsíce zpátky. V 18. kole, 22. února, utrpěli Pražané první bodovou ztrátu na hřištích soupeře porážkou 0:1 v Hradci Králové. Za bezbrankového stavu tam byl vyloučen Vlastimil Vidlička.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









