Příznivci formule 1 se ozývají proti tomu, proč vozy týmu Force India nebyly vidět během přímého přenosu při sobotní kvalifikaci na velkou cenu Bahrajnu i přesto, že Paul di Resta si se svým monopostem vyjel desátou pozici na startu nedělního závodu.

Byl to trest?

Hovoří se o trestu vedení šampionátu za to, že tým Force India, jehož vůz byl v týdnu napaden zápalnou lahví a dva jeho členové z obav o bezpečnost opustili Bahrajn, se v pátek nezúčastnil druhého volného tréninku. Z okruhu, který je vzdálený třicet kilometrů od hlavního města Manámy, se členové týmu vraceli do hotelu před setměním a pro jistotu ne v týmovém oblečení.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se