S rozdílnými pocity šly týmy do odvety semifinále Ligy mistrů. Zatímco favorizovaní fotbalisté Barcelony poslední dva zápasy prohráli (s Chelsea v Londýně 0:1 a v sobotu s Realem 1:2), londýnský celek po výhře nad Barcelonou nedostal gól ani na stadionu Arsenalu (0:0). Psychická výhoda nakonec zůstala Chelsea i po zápase, v němž uhrála postup.
I tak byl favorit jasný. Tým kolem geniálního Lionela Messiho má po ztrátě španělského titulu o motivaci víc. Jeho tradiční kombinace ze strany na stranu a vyčkávání na správnou chvíli k úderu se v honbě za úvodním gólem zkracovala na nezbytně nutnou dobu a na konci kombinací se zjevovali domácí hráči před Petrem Čechem v brance anglického celku.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










