Zatímco česká reprezentace v první třetině válcovala Finy, v její kabině se připravoval na závěr sezony útočník Michael Frolík. K týmu se připojil během utkání a nemůže se dočkat, až zítra obuje brusle a vyrazí s týmem na led. Do vrcholu sezony by si rád přenesl formu ze závěru sezony v NHL.

"Přijel jsem během utkání, takže jsem se koukal jen v kabině na televizi, ale bylo to dobré. Teď ale chci začít hrát a trénovat co nejdřív," říká motivovaný Frolík, který bere start na šampionátu jako samozřejmost.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se