Fanouškům Slavie zase jednou bylo hej. A v závěru to dávali najevo spontánním skandováním s humorným podtextem. To když se ze severní tribuny v Edenu ozvalo "Hubáček je kanonýr". Jelikož domácí vedli nad Hradcem Králové o pět gólů, mohli si takové furiantství dovolit, ačkoli se teprve tímto výsledkem jejich mužstvo zachránilo v první lize.
Ale proč takový pokřik? David Hubáček přestoupil do Prahy v roce 2005 ze Zlína. Tam dal dva góly. V červenobílém dresu se objevuje pravidelně už sedmým rokem, nejméně utkání absolvoval ve své debutové sezoně – 19. Od té doby vždycky víc než 20, ale gól? Žádný.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










