Fanouškům Slavie zase jednou bylo hej. A v závěru to dávali najevo spontánním skandováním s humorným podtextem. To když se ze severní tribuny v Edenu ozvalo "Hubáček je kanonýr". Jelikož domácí vedli nad Hradcem Králové o pět gólů, mohli si takové furiantství dovolit, ačkoli se teprve tímto výsledkem jejich mužstvo zachránilo v první lize.

Ale proč takový pokřik? David Hubáček přestoupil do Prahy v roce 2005 ze Zlína. Tam dal dva góly. V červenobílém dresu se objevuje pravidelně už sedmým rokem, nejméně utkání absolvoval ve své debutové sezoně – 19. Od té doby vždycky víc než 20, ale gól? Žádný.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se