Vladimír Růžička, Josef Augusta i Luděk Bukač dokázali s českým hokejovým týmem v minulosti získat na mistrovství světa zlato, teď ale vidí hlavní favority jinde. „Vyhrají Finové nebo Švédové. Poměrně dobrý tým máme i my, mohla by to být medaile,“ myslí si Vladimír Růžička, trenér mistrů světa z roku 2010, dnes kouč Slavie.

Josef Augusta, bývalý trenér národního týmu, který byl na lavičce v letech 1999, 2000 a 2001 a je strůjcem tzv. Zlatého hattricku by si přál další zlato, ale i on favorizuje domácí. „Chce se mi říct, že my, Bude to ale složité - horkými favority budou Švédové, Finové. Nahoře bude ještě Kanada,“ řekl HN.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se