Utkání v Příbrami skončilo v emocích, protože asistent rozhodčího Martin Večeřa odmával ofsajd, když Marius Papšys vyrovnal z regulérní pozice. Skóre ale zůstalo 1:2 a trenér domácích David Vavruška raději odešel z lavičky sám, prý aby si nezkazil chystanou svatbu tím, že by ho rozhodčí vykázal.
Jeho protějšek Radoslav Látal zůstal při otázce, jak se mu taková výhra přijímá, raději neutrální. "Já nevím, co tam bylo, ale nemyslím, že bychom vyhráli s pomocí rozhodčího. Už doma s Žižkovem jsme hráli dobře. Tady sice tolik ne, ale nějakou kvalitu ten výkon měl."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










