Utkání v Příbrami skončilo v emocích, protože asistent rozhodčího Martin Večeřa odmával ofsajd, když Marius Papšys vyrovnal z regulérní pozice. Skóre ale zůstalo 1:2 a trenér domácích David Vavruška raději odešel z lavičky sám, prý aby si nezkazil chystanou svatbu tím, že by ho rozhodčí vykázal.

Jeho protějšek Radoslav Látal zůstal při otázce, jak se mu taková výhra přijímá, raději neutrální. "Já nevím, co tam bylo, ale nemyslím, že bychom vyhráli s pomocí rozhodčího. Už doma s Žižkovem jsme hráli dobře. Tady sice tolik ne, ale nějakou kvalitu ten výkon měl."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se