Opačné pocity než po úvodním utkání s Dánskem měl po po dnešní porážce se Švédskem trenér českých hokejistů Alois Hadamczik. S hrou svých svěřenců byl spokojený, ale netěšil jej výsledek. Hadamczik si postěžoval, že úvodní gól podle jeho názoru padl po faulu na obránce Miroslava Blaťáka.

"Myslím si, že jsme sehráli velmi dobré utkání. Na tak silný tým jako jsou Švédové v domácím prostředí byl počet střel rovnocenný," hodnotil zápas Hadamczik. "Myslím si, že první gól neměl platit, tam byl vyloženě faul na Blaťáka, zahození na našeho brankáře a ten chytat nemohl. Nebudu se na to vymlouvat, ale takový zákrok by se měl pískat."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se