Slzy, dojetí a potlesk ve stoje doprovázely konec posledního domácího utkání Barcelony na Nou Campu v sezoně. Vítězstvím 4:0 v derby s Espaňolem se s hrdým katalánským klubem loučil trenér Pep Guardiola, který během čtyř let získal s Barcou třináct ze šestnácti možných trofejí. Teď se rozhodl si od fotbalu odpočinout.

"Neumíte si představit, jakou lásku si odnáším domů a neumíte si představit, jaké štěstí mi roky v Barceloně daly. Doufám, že jste se hrou tohoto týmu bavili," řekl dojatý kouč po utkání do mikrofonu na stadioně a ze hřiště ho vyprovázel potlesk ve stoje, přestože odchází v sezoně, ve které Barcelona přišla o ligový titul i triumf v Lize mistrů.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se