Úspěchy fotbalistů ostravského Baníku ze závěru sezony mají shodného jmenovatele – Martina Lukeše. Ostravský kapitán se vrátil do sestavy v zápase se Žižkovem a od té doby tým Radoslava Látala získal maximální počet devíti bodů. I ve středu proti Slavii to byl Lukeš, kdo řídil hru domácích. Ti po výhře 3:0 mohou myslet na další ročník mezi elitou.
Lukeš poprvé zaúřadoval ve 34. minutě, kdy přesným centrem našel Benjamina Vomáčku. Tomu sice rána nesedla, ale se štěstím rozvlnila slávistickou síť. Vomáčka se tak pomstil týmu, ve kterém dříve působil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









