Šampaňské bouchá v Liberci, Plzeň jede domů smutná. Veliké finále fotbalové ligy na stadionu U Nisy bylo úchvatné, byť branku nepřineslo. Liberec díky tomu uhájil tříbodový náskok před svým soupeřem a potřetí během deseti let se stal mistrem. 

Liberečtí před utkáním jednoznačně deklarovali, že na remízu hrát nebudou a ani nemohou. A tak si to dvě suverénně nejlépe střílející mužstva ligy rozdala v otevřené partii. Alespoň v první půli.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se