Šampaňské bouchá v Liberci, Plzeň jede domů smutná. Veliké finále fotbalové ligy na stadionu U Nisy bylo úchvatné, byť branku nepřineslo. Liberec díky tomu uhájil tříbodový náskok před svým soupeřem a potřetí během deseti let se stal mistrem.
Liberečtí před utkáním jednoznačně deklarovali, že na remízu hrát nebudou a ani nemohou. A tak si to dvě suverénně nejlépe střílející mužstva ligy rozdala v otevřené partii. Alespoň v první půli.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



