Jaké jsou vaše první dojmy ze zápasu a ze zisku titulu?
Z utkání si to moc nepamatuju. Ale bylo to se vším všudy, atmosféra, lidi, soupeř. Bylo nádherné, že naši fanoušci si mohou užít tady. V prvním poločase jsme mohli lépe zakončit některé naše šance a Plzni to více ztížit. Tlak jsme ve druhé půli očekávali, přišel, ale přestáli jsme to. Lítalo to do tyčí, kluci padali do střel. Bylo vidět, že to chtějí. V jednu chvíli mi přišlo, jako bychom se lekli toho, že můžeme získat titul, ale zvládli jsme to. Musím kluky pochválit za celý ročník. Myslím, že ve většině zápasů jsme hráli líbivý fotbal a spravedlnost není slepá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





