Na autobusu, který bude vozit české fotbalisty při červnovém mistrovství Evropy, se bude vyjímat nápis "Vy fandíte, my vítězíme". Rozhodlo o tom veřejné hlasování na serveru www.uefa.com. Svůj vlastní slogan bude mít na ME na autokaru každá ze šestnácti reprezentací. Tradice se drží už při třetím šampionátu za sebou, poprvé se nápisy na autobusech objevily v roce 2004 v Portugalsku.

Soutěž tradičně vypisuje firma Hyundai, jeden ze sponzorů šampionátu. Na výběru sloganu pro český tým se podíleli také trenér Michal Bílek a reprezentační manažer Vladimír Šmicer.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se