Bývalý generální ředitel české pobočky Konica Minolta Roman Tihelka získal významnou funkci v nejvyšším evropském managementu společnosti. Od července letošního roku povede celý Cluster East – a bude tak zodpovídat za vedení a směřování Konica Minolty v celém regionu východní Evropy včetně Ruska, Turecka nebo Řecka.

O nové struktuře společnosti rozhodlo jednání nejvyššího vedení Konica Minolta Business Solution Europe. V Evropě od poloviny roku začne fungovat zcela nový model řízení. Jeho základem budou čtyři clustery – severní bude mít sídlo v Londýně, jižní v Paříži, západní v Hannoveru a východní v Praze. Právě ten bude mít na starosti Roman Tihelka.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se