Uznale pokyvující prezident republiky Václav Klaus a stovky nadšených fanoušků na tribunách na stadionu na Štvanici, to byly kulisy triumfálního vítězství českých beachvolejbalistů Petra Beneše a Přemysla Kubaly nad Nizozemci Emielem Boersmou a Daanem Spijkersem na turnaji Světové série v Praze.

Čeští reprezentanti po výhře 21:17 a 21:18 skončí nejhůře sedmí a v sobotu od 11 hodin se utkají s brazilskou dvojicí Ricardo, Cunha. „Podali jsme nejlepší výkon na turnaji,“ hřálo Beneše.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se