Uznale pokyvující prezident republiky Václav Klaus a stovky nadšených fanoušků na tribunách na stadionu na Štvanici, to byly kulisy triumfálního vítězství českých beachvolejbalistů Petra Beneše a Přemysla Kubaly nad Nizozemci Emielem Boersmou a Daanem Spijkersem na turnaji Světové série v Praze.
Čeští reprezentanti po výhře 21:17 a 21:18 skončí nejhůře sedmí a v sobotu od 11 hodin se utkají s brazilskou dvojicí Ricardo, Cunha. „Podali jsme nejlepší výkon na turnaji,“ hřálo Beneše.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





