Ve Velké Británii dnes tvoří dlouhodobé incentivy obvykle polovinu a více celkového balíčku odměňování u řídících zaměstnanců a dá se předpokládat, že tento trend postupně dorazí také k nám. Je tento trend odkládání bonusů u řídících pracovníků efektivní? Dokáží dlouhodobé bonusy skutečně vybičovat zaměstnance k lepším výkonům? Názory odborné veřejnosti se různí, stejně jako jsou nejednoznačné důkazy o efektivitě motivačních plánů.

Zbývá vám ještě 95 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se