Atlético Madrid míří do Edenu. Představitelé španělského vítěze letošní Evropské ligy v čele s prezidentem Enriquem Cerezem Torresem v úterý přiletí do Prahy, aby s vedením vršovického klubu jednali o vzájemné spolupráci. Slavia o tom informuje na svém klubovém webu.

"Tématem číslo jedna bude pochopitelně diskuse o možnostech sportovní spolupráce ohledně herních soustředění, přípravných zápasů nebo mládežnických turnajů. Velký potenciál nabízí mládežnický fotbal, jednat se bude o možnostech trenérských stáží nebo výměnných stáží mladých hráčů v přípravném období. Dalším tématem budou i společné charitativní projekty," řekla tisková mluvčí klubu Soňa Nouzáková.

Zbývá vám ještě 50 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se