Vedení české fotbalové reprezentace čeká na výsledky hygienické kontroly v hotelu ve Vratislavi, kde má tým během červnového mistrovství Evropy bydlet. Národní mužstvo vystrašila informace, že v hotelu Monopol hygienici v dubnu objevili nebezpečné bakterie legionelly. Stěhování těsně před ME český tým v případě přetrvání potíží nevylučuje.

"Jednou z možných variant je, že bychom zůstali v Praze a na zápasy létali," řekl na dnešní tiskové konferenci manažer reprezentace Vladimír Šmicer.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se