Vedení české fotbalové reprezentace čeká na výsledky hygienické kontroly v hotelu ve Vratislavi, kde má tým během červnového mistrovství Evropy bydlet. Národní mužstvo vystrašila informace, že v hotelu Monopol hygienici v dubnu objevili nebezpečné bakterie legionelly. Stěhování těsně před ME český tým v případě přetrvání potíží nevylučuje.
"Jednou z možných variant je, že bychom zůstali v Praze a na zápasy létali," řekl na dnešní tiskové konferenci manažer reprezentace Vladimír Šmicer.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






