Je otázka, jak vážně brát prohru 1:2 s Maďarskem, kterou čeští fotbalisté utrpěli v přípravném zápase dva dny před odjezdem do dějiště mistrovství Evropy. V poli soupeře totiž přehráli, ale skoro se nedostali do šance.
"Drželi jsme míč na kopačkách, ale byla to taková jalová převaha," uznal bez okolků Bílek, jenž neustále nabádá hráče, aby se do zakončení dostávali častěji, pálili třeba i z dvaceti metrů. Ale tentokrát to nešlo. "V koncovce musíme být daleko důraznější. Ale i když jsme tam pak měli dva klasické útočníky, bylo těžké se prosadit ve vápně a bylo těžké se prosadit vzduchem, maďarské mužstvo je složené z fyzicky dobře připravných hráčů. Je to s ním těžké i při standardkách, protože i útočníci jsou vysocí."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





