Maďarsko - druhá kategorie. Izrael - třetí kategorie. Irsko - druhá kategorie. To byli dosavadní soupeři českého týmu v letošním roce. A loni? Až na občas kousající Skoty a samozřejmě Španěly, s nimiž reprezentace (samozřejmě) dvakrát prohrála, zase druhá až čtvrtá kategorie. No a pak se stane, že přijde důležitý zápas, na druhé straně nemůže stát žádný protivník než provotřídní, a obrana hoří jako vatra při pálení čarodějnic.
Ukázalo se, že trenér Bílek se zadní čtveřicí v přípravných zápasech nestačil nacvičit vlastně nic. Rusům stačilo fouknout do ohníčku. Copak se na své góly nějak nadřeli? Ani omylem. Uherský rok uplynul, česká defenzíva (a neházejme všechno jen na kvarteto zadáků, byť byli fakt mimo) má proti sobě zase jednou špičkový útok a přeměna trávníku ve spáleniště je přichystána.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.












