Už snad čtyři roky sledujeme to stejné - hledání nástupce Jana Kollera. O defenzivě se vůbec nehovoří, pořád se stále omílá ofenzíva. Parádní výkon na Kirin Cupu, který jsme vyhráli po výsledcích 0-0 a 0-0, se bral jako ostuda.

V posledních měsících jako ambasador defenzivního fotbalu den do den opakuji: "Kašlete na ofenzívu, makejte na zdokonalení defenzívy." Tady je ten výsledek, kdy mě všichni posměšně přeslýchají.

Bez obrany a dobré taktiky se nedá hrát ani s nejlepším gólmanem světa. Jeden gól jsme dali, to nám mohlo při precizní defenzivě stačit a mohli jsme se hřát na prvním místě skupiny. Pozdě "defenzivního" bycha honiti !!!

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se