Už snad čtyři roky sledujeme to stejné - hledání nástupce Jana Kollera. O defenzivě se vůbec nehovoří, pořád se stále omílá ofenzíva. Parádní výkon na Kirin Cupu, který jsme vyhráli po výsledcích 0-0 a 0-0, se bral jako ostuda.
V posledních měsících jako ambasador defenzivního fotbalu den do den opakuji: "Kašlete na ofenzívu, makejte na zdokonalení defenzívy." Tady je ten výsledek, kdy mě všichni posměšně přeslýchají.
Bez obrany a dobré taktiky se nedá hrát ani s nejlepším gólmanem světa. Jeden gól jsme dali, to nám mohlo při precizní defenzivě stačit a mohli jsme se hřát na prvním místě skupiny. Pozdě "defenzivního" bycha honiti !!!
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.






