/Od našeho zpravodaje z Vratislavi/

Musí zabrat, žádné cesty zpět už není. Pokud by čeští fotbalisté prohráli i své druhé utkání na mistrovství Evropy s Řeckem, jistě by šampionát opustili po základní skupině. Tíha brzkého konce staví národní do podobné situace, z jaké se vyhrabával v kvalifikaci. „Víme, jaké to je. Věřím, že se nám to podaří znovu. Bude jen na nás, jak zápas s Řeckem zvládneme,“ prohlásil brankář Petr Čech.

Takřka totožně mluví i kapitán národního týmu Tomáš Rosický, který navíc dodává, že není na místě, aby měl nyní tým panikařit. Před zápasem s Řeckem si tak Češi opakují, že venku ještě rozhodně nejsou. „Jsou to krásné zápasy, musíme ze sebe vymáčknout všechno a zvládnout to,“ burcoval obránce Tomáš Sivok.

Zbývá vám ještě 70 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se