Před večerním zápasem roku s Řeckem, v němž se rozhodne, zda budeme v sobotu hrát další zápas roku s Polskem, je samozřejmě až nepřípadné uvažovat, proč je český tým zatím – a to slovo si podtrhněme – takže zatím tak špatný.

Po důkladném rozboru české produkce posledních dvou let s přihlédnutím k aktuální formě lze ale zhruba říci, že je špatný proto, že v něm nehrají dobří hráči.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se