Lední hokej pod otevřeným nebem v létě a kousek od rozpálené pláže? Proč ne! Medveščak Záhřeb chystá pro své fanoušky další velkou a v Evropě unikátní show. Jediný profesionální klub v Chorvatsku hrající rakouskou EBEL ligu hodlá podle serveru tporal.hr první dvě utkání sezony odehrát v historickém amfiteátru v Pule.
V centru oblíbené destinace plné turistů se Medveščak utká 14. září s Lublaní a o dva dny později s Vídní. Dějištěm bude jeden z největších amfiteátrů v Evropě, který v minulosti na gladiátorské souboje pojmul 23 tisíc diváků.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.




