/Od našeho zpravodaje z Vratislavi/
Před rozhodujícím zápasem s domácím Polskem nepřichází z Vratislavi povzbudivá zpráva – Tomáš Rosický byl sice na tiskové konferenci, ale předzápasový trénink kvůli poraněné achilovce vynechal. „Je to určitě lepší než včera. Budeme doufat, že se to zítra zlepší natolik, abych mohl nastoupit. Mám s tím dobré zkušenosti, když v takové situaci před zápasem netrénuji,“ prohlásil český kapitán.
Přesto Rosického neopouští odhodlání a dobrá nálada. Když se ho polští novináři ptali, zda by měl chytat jeho spoluhráč z Arsenalu Wojciech Szczesny, nebo Przemyslaw Tyton, odpověděl: „Chtěl bych hrát proti Szczesnymu a dát mu gól,“ usmíval se.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










