Ještě na začátku týdne nejúspěšnějšímu skotskému fotbalovému klubu Glasgow Rangers hrozilo, že bude hrát až třetí ligu. Kvůli dluhům a nucené správě, kterou na klub "poslali" věřitelé, měly být úspory a skromné pokračování v neprofesionální soutěži jediným možným řešením.
V pátek ale došlo ke zvratu a fanoušci Jezdců mohou stále doufat v pokračování v nejvyšší soutěži.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.










