Ještě na začátku týdne nejúspěšnějšímu skotskému fotbalovému klubu Glasgow Rangers hrozilo, že bude hrát až třetí ligu. Kvůli dluhům a nucené správě, kterou na klub "poslali" věřitelé, měly být úspory a skromné pokračování v neprofesionální soutěži jediným možným řešením.

V pátek ale došlo ke zvratu a fanoušci Jezdců mohou stále doufat v pokračování v nejvyšší soutěži.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se