/Od našeho zpravodaje z Vratislavi/
Dosud se měli čeští fotbalisté ve Vratislavi jako v bavlnce, nyní jde ale přátelství jejich hostitelů stranou. Vratislav se stává na jeden den hlavním městem Polska, polský národní tým bude bojovat o čtvrtfinále právě s Čechy. Je jasné, že oba týmy už postoupit nemohou a minimálně jeden z nich v sobotu večer vypadne.
„Je jasné, že Poláci nám tentokrát fandit nebudou, ale musím říci, že jsme se tady až dosud cítili skvěle. Postoupit může jen jeden, těšíme se na korektní zápas,“ prohlásil trenér české reprezentace Michal Bílek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











