/Od našeho zpravodaje z Vratislavi/

Dosud se měli čeští fotbalisté ve Vratislavi jako v bavlnce, nyní jde ale přátelství jejich hostitelů stranou. Vratislav se stává na jeden den hlavním městem Polska, polský národní tým bude bojovat o čtvrtfinále právě s Čechy. Je jasné, že oba týmy už postoupit nemohou a minimálně jeden z nich v sobotu večer vypadne.

„Je jasné, že Poláci nám tentokrát fandit nebudou, ale musím říci, že jsme se tady až dosud cítili skvěle. Postoupit může jen jeden, těšíme se na korektní zápas,“ prohlásil trenér české reprezentace Michal Bílek.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se