Kapitán fotbalové reprezentace Tomáš Rosický se dnes odpoledne vrátil do Vratislavi za týmem poté, co v minulých dvou dnech léčil v Praze zraněnou Achillovu šlachu. Jednatřicetiletý záložník ve středu s mužstvem odjede do Varšavy, kde Češi o den později ve čtvrtfinále ME vyzvou Portugalsko. O Rosického startu se rozhodne právě ve středu na oficiálním předzápasovém tréninku.

"Podstoupil léčbu, kterou jsme mu tady nemohli dát. Jak se bude cítit, nám řekne až on. Včera jsme s ním mluvili, bylo to v pohodě. Dokud si nezkusí běhat, dá se těžko něco říct. Je to těžký zápas a jít do něj po sedmi dnech, kdy člověk nic nedělá, není vůbec dobré," prohlásil reprezentační manažer Vladimír Šmicer. 

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se