Fotbalisté Olomouce si navzdory triumfu v Poháru České pošty v nadcházející sezoně předkolo Evropské ligy (EL) nezahrají. Odvolací komise UEFA dnes Sigmě na rok zakázala start v pohárech kvůli disciplinárnímu trestu od Fotbalové asociace ČR za účast v korupční aféře s Bohemians Praha.

Zatím není jasné, zda bude moci místo Hanáků startovat v EL jiný český tým. Pokud by to UEFA povolila, poháry by si zahrála Mladá Boleslav, která obsadila čtvrté místo v lize.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se