Fotbalisté Olomouce si navzdory triumfu v Poháru České pošty v nadcházející sezoně předkolo Evropské ligy (EL) nezahrají. Odvolací komise UEFA dnes Sigmě na rok zakázala start v pohárech kvůli disciplinárnímu trestu od Fotbalové asociace ČR za účast v korupční aféře s Bohemians Praha.
Zatím není jasné, zda bude moci místo Hanáků startovat v EL jiný český tým. Pokud by to UEFA povolila, poháry by si zahrála Mladá Boleslav, která obsadila čtvrté místo v lize.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





