Kometa letošního evropského šampionátu theo Gebre Selassie se stal terčem předních evropských klubů. Již dříve o pětadvacetiletého obránce projevily zájem německé Brémy, dnes navíc britské fotbalové servery přišly s informací, že o Gebre Selassieho mají eminentní zájem anglické velkokluby Arsenal a Chelsea.

Za prvního černošského reprezentanta v českém dresu původně brémský Werder nabízel "jen" jeden a půl milionu eur (zhruba 37,5 milionu korun), Arsenal byl ale podle serveru caughtoffside.com ochoten vysázet na stůl rovnou šest a půl milionu liber (přes 200 milionů korun). Podle zdroje serveru IHNED.cz podrobně obeznámeného s celou situací se ale tato zpráva nezakládá na pravdě.

Zbývá vám ještě 60 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se