/Od našeho zpravodaje z Varšavy/

Po drtivé porážce od Rusů 1:4 v prvním zápase turnaje odcházeli ze hřiště jako zpráskaní, po vyřazení od Portugalska ve čtvrtfinále mistrovství Evropy výsledkem 0:1 se čeští fotbalisté dojemně loučili s českými fanoušky. Národní tým opouštěl scénu evropského šampionátu s pocitem dobře odvedené práce, byť bezprostřední zklamání hráče hlodalo.

"Zklamaní jsme, protože jedeme domů. Ale s odstupem času uznáme, že tohle mistrovství Evropy pro nás bylo veliký úspěch. Za poslední dva a půl roku jsme skládali nový tým a dostat se hned s ním takhle daleko je veliký úspěch," hodnotil brankář Petr Čech.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se