/Od našeho zpravodaje z Varšavy/
Po drtivé porážce od Rusů 1:4 v prvním zápase turnaje odcházeli ze hřiště jako zpráskaní, po vyřazení od Portugalska ve čtvrtfinále mistrovství Evropy výsledkem 0:1 se čeští fotbalisté dojemně loučili s českými fanoušky. Národní tým opouštěl scénu evropského šampionátu s pocitem dobře odvedené práce, byť bezprostřední zklamání hráče hlodalo.
"Zklamaní jsme, protože jedeme domů. Ale s odstupem času uznáme, že tohle mistrovství Evropy pro nás bylo veliký úspěch. Za poslední dva a půl roku jsme skládali nový tým a dostat se hned s ním takhle daleko je veliký úspěch," hodnotil brankář Petr Čech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











