Nasazením monitorovacích technologií společnosti sledují tři základní motivy. Tím hlavním je bezesporu produktivita zaměstnanců, tj. využívání jejich pracovní doby. Druhým motivem je tlak na efektivitu využívání počítačových technologií, nejčastěji hardwaru a softwarových licencí. A třetím, neméně důležitým motivem je bezpečnost, typicky obava z úniků firemních dat, ať již po e-mailu, internetu či výměnných paměťových médiích.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se